Регламент та поради

Питання: Що таке Черкаська Мрія?
Відповідь:

Черкаська Мрія - це платформа, що допомагає гуртуватися для добрих справ. Ресурс покликаний об'єднати усіх активістів міста навколо соціально-орієнтованих та корисних ідей та ініціатив. 

 

Питання: Чим ресурс Черкаська Мрія може мені допомогти?
Відповідь:

Ресурс покликаний збирати навколо себе найбільш ініціативних та активних людей нашого міста. Коли ви створюєте Мрію на нашому ресурсі - це значно підвищує ваші шанси знайти однодумців, які підтримають вас і допоможуть у реалізації ідеї.

 

Питання: Як я можу втілити свою мрію?
Відповідь:

Кожен охочий може створити свою "Мрію" - ідею, яка робить наше місто кращим. Автор може додати опис ідеї, графічні матеріали, відео, презентацію та інші файли. Кожна мрія також має кошторис - список грошових ресурсів, інструментів та робіт, які потрібні для втілення Мрії у життя. Після створення, Мрія потрапляє на головну сторінку ресурсу, де користувачі  та відвідувачі мають змогу ознайомитись з описом Мрії та долучитися до її реалізації

 

Питання: Яким чином збираються ресурси, що пообіцяли користувачі?
Відповідь:

Черкаська Мрія допомагає користувачам знайти інформацію щодо вашої мрії та пообіцяти допомогу ресурсами. Як тільки Мрія переходить у стадію реалізації - усі підтримувачі отримують електронного листа з деталями своєї обіцянки, а також інформацією від автора щодо дати, часу та місця збору. 

 

Питання: Що відбувається після завершення роботи над Мрією?
Відповідь:

Після завершення роботи, автор додає світлини та опис результату мрії та переводить Мрію у статус "Втілена". Адміністратор сайту переглядає результат роботи та підтверджує його. Якщо втілена Мрія підтверджена адміністратором - вона потрапляє на голову сторінку ресурсу, де її можуть переглянути усі охочі.