Тактичний одяг для черкаських прикордонників

Мрія успішно завершена

Одяг передали черкаським прикордонникам

Пункт №1. - Бойові сорочки


Для черкаських прикордонників, які знаходяться в зоні проведення АТО і беруть безпосередню участь в бойових діях, на жаркий період замовляємо бойові сорочки "combat shirt".Вони замціняють собою китель, і складаються із натільної частини яка виготовлена з вологовідводного матеріалу, та рукавів які будуть виконані із цифрового камуфляжу прикордонників. Руки та плечі захищено від тертя щільною тканиною, а решта сорочки дозволяє відводити вологу та охолоджувати тіло. За основу взята конструкції бойових сорочок країн НАТО(США, Велика Британія)

Основна їх задача - забезпечити комфорт, запобігти тепловим ударам, тощо, підчас експлуатації із бронежилетами всих класів та різноманітними розвантажувальними системами.

За основу буде братися британська футболка Cool-Max(вартість 70-90 грн), рукава будуть виконані із тканини в камуфляжі "прикордонна цифра"(вартість 40-50 грн.м).Вартість пошиву 100 грн.

Вартість однієї сорочки виходить приблизно - 220 грн.

Пробна партія - 10 шт.

 

Пункт №2 - Тактичні панами (як доповнення до пункту 1)


Пошиття тактичних панам для прикордонників. Виконані вони будуть у матеріалі "прикордонна цифра", основна функція - захист голови та шії від сонця.Підвищення комфорту та запобігання сонячним та тепловим ударам

Вартість пошиття 1 панами 100-120 грн.

Пробна партія - 10 шт.

 

 

Відповіді на питання:


Чому шиється на місці, а не купляється готове? В комплекті форми для службовців прикордоної служби штатно такий елемент одягу відсутній, а використання неуставного за кольорами погано через :
1. Зараз у великій кількості подібні елементи у камуфляжі MultiCam та MTP використовують терористи, відповідно ускладнено розпізнавання свій-чужий.
2. Пошиті із рукавами в установному камуфляжі сорочки виключать можливі конфлікти через недотримання уставної форми одягу.

Швачки які виконуватимуть дану роботу вже робили подібні речі для потреб черкаських страйкболістів, тобто мають чітке уявлення як зробити речі правильно та надійно.

Участники проекту:

  • Bogdan Sergiienko
    • пошиття 1600 грн.
    • тканина 655 грн.
    • футболки Cool Max 960 грн.

Коментарі:

comments powered by Disqus