Змінюємо місто разом

Черкаська Мрія - це платформа, що допомагає гуртуватися для добрих справ. Ресурс покликаний об'єднати усіх активістів міста навколо соціально-орієнтованих та корисних ідей та ініціатив.

Кожен охочий може створити свою "Мрію" - ідею, яка робить наше місто кращим. Автор може додати опис ідеї, графічні матеріали, відео, презентацію та інші файли. Кожна мрія також має кошторис - список грошових ресурсів, інструментів та робіт, які потрібні для втілення Мрії у життя. Після створення, Мрія потрапляє на головну сторінку ресурсу, де користувачі та відвідувачі мають змогу ознайомитись з описом Мрії та іншими матеріали. Долучитися дуже просто - виберіть ресурс, яким ви хочете допомогти, та натисніть "Підтримати".

Коли необхіні ресурси зібрані - настає час реалізовувати Мрію. Усі користувачі, які підтримали мрію, отримують електронного листа з інформацією щодо збору команди та початку робіт. Після успішної реалізації ідеї - автор додає світлини, а також опис процессу реалізації. Ці матеріали стають доступними усім користувачам ресурсу.

Ми закликаємо всіх активних та ініціативних людей нашого міста долучатися до нашого проекту та починати змінювати світ на краще починаючи з нашого рідного міста Черкаси.